Најавете се o Пријавете се и уживајте во ThermoRecipes

Крем торта со бадеми

Крем торта со бадеми

Оваа торта е една од нашите омилени за нејзиниот деликатен крем и неговата елеганција. Ги сакаме овие видови колачи бидејќи ...