Identifikohu o Regjistrohu dhe shijoni ThermoRecipes

40 receta ëmbëlsirash me Thermomix

Në këtë libër të ri të recetave dixhitale do të gjeni 40 pjata përrallore për pasta me ëmbëlsira, kifle dhe bundtcakes, si dhe krostata, thërrime, biskota dhe pasta të ëmbëlsirave dhe një përzgjedhje të madhe të ëmbëlsirave dhe krepave. Dhe sigurisht që nuk mund të humbnin bizhuteritë e ëmbëlsirave: tartufët. Dmbëlsira të dizajnuara për të gjithë, pasi shumë prej recetave janë të përshtatshme për njerëzit me intolerancë ose që ndjekin një dietë vegjetariane.

Blini librin tonë të gatimit

Ky është një libër gatimi në format dixhital që ju mund të kontrolloni kur të doni nga kompjuteri juaj, tableti, pajisja mobile ose shtypni në letër. Do ta keni gjithmonë në dorë edhe nëse nuk jeni afër Thermomix tuaj.

40 receta të shijshme të ëmbëlsirave asnjëherë të postuara në blog më parë

Kjo është kuzhina më e ëmbël nga Thermorecetas, kushtuar me gjithë dashurinë tonë fansave tanë besnikë të cilët na ndjekin dita ditës dhe na ndihmojnë ta bëjmë të mundur këtë projekt. Shpresojmë ta shijoni po aq sa edhe ne kur e kemi përgatitur.

Çfarë recetash do të gjeni?

Ju do të surprizoni miqtë dhe familjen tuaj me ëmbëlsira aq të shijshme sa:

 • Waffles me dhallë boronicë
 • Gota dyfishtë karamel
 • Krem dhe çokollatë Crostata
 • Verës shkërmoqet me mollë, pjeshkë dhe manaferra
 • Krem qumështi i kondensuar millefeuille
 • Mus djathi me komposto mango
 • Pionono e kafesë dhe kremit diplomatik
 • Cmbëlsira me ëmbëlsira me djathë çokollatë
 • Tortë greke me kos
 • Tartufë me çokollatë të bardhë me boronicë dhe gëlqere
 • Biskota pana cotta
 • Pastëra orizi

Dyshimet? Provoni një recetë falas

Nëse ende dyshoni se çfarë do të gjeni në librin e recetave, ne ju ofrojmë një nga recetat ekskluzive të ebook: e shijshme kifle xhenxhefili mandarine. Shkarkoni këtu.

bool (e vërtetë)