Identifikohu o Regjistrohu dhe shijoni ThermoRecipes

Omëletë franceze e mbushur me djathë dhe proshutë

Mbushje Tortilla

Një darkë me 10 në 10 minuta! Çfarë mund të kërkojmë më shumë? Këtu ju lëmë sot një omëletë franceze të mbushur me djathë mocarela, krem ​​djathi dhe proshutë york. Dhe cfare tjeter? Epo, ne kemi vendosur disa mbushje shumë të freskëta me domate natyrale dhe avokado. Një pjatë e shëndetshme, e freskët, e shijshme, e shijshme dhe e parezistueshme. Mmmm ajo brendësi kremoze e bën atë të papërmbajtshëm!

Dhe meqenëse një foto vlen sa një mijë fjalë, këtu e lëmë lidhjen e videos në instagramin tonë

Është opsioni perfekt kur dëshironi një darkë të shpejtë por të shijshme, si dhe të hani shëndetshëm.

Sasia që ju tregojmë është të bëni 1 tortilla individuale, kështu që nëse jeni më shumë, shumëzoni përbërësit?

Shkoni për të?


Zbuloni receta të tjera të: Ushqim i shendetshem, E lehtë, vezë, Më pak se 15 minuta, Receta verore, Tradicionale

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.