Identifikohu o Regjistrohu dhe shijoni ThermoRecipes

Smoothie me pjepër, paraguaiane dhe nektarinë

Smoothie me pjepër, nektarinë dhe paraguajane

Sot ne përgatisim një të pabesueshme gojëmjaltë pjepër, paraguaian dhe nektarinë, disa fruta super verore, te shijshem, me leng, te shijshem dhe shume freskues. Tani mund t'i gjeni në çdo dyqan ushqimesh ose supermarkete, në momentin e tyre më të mirë të aromës, pjekjes (dhe çmimit !!).

Isshtë një pije që përgatisni brenda 5 minutash dhe që do të jetë një mundësi shumë interesante për të shoqëruar mëngjeset ose vaktet tona të ushqimit ose, drejtpërdrejt, si një meze të lehtë gjatë ditës. E ulët në kalori, e kënaqshme dhe freskuese. Ne e testuam atë?

Smoothie me pjepër, nektarinë dhe paraguajane


Zbuloni receta të tjera të: Pije dhe lëngje, Ushqim i shendetshem, E lehtë, Më shumë se 3 vjet, Më pak se 15 minuta, Receta verore, Vegan, Vegjetarian

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.