Identifikohu o Regjistrohu dhe shijoni ThermoRecipes

Libër recetash për Thermomix

Pas shumë muajsh punë të vështirë, më në fund mund të njoftojmë me shumë entuziazëm se libri Thermorecetas tani është në shitje. Në këtë libër mund të gjeni 100 receta gatimi për tu përgatitur me Thermomix tuaj me të cilën do të surprizoni miqtë dhe familjen tuaj.

100 receta të shijshme hap pas hapi për Thermomix, 60 prej të cilave janë ekskluzive dhe nuk janë botuar kurrë në blog

Në libër do të gjeni receta me vështirësi themelore dhe më të hollësishme, gatime tradicionale dhe krijuese, duke bërë një turne në kuzhinën kombëtare dhe botërore, pa harruar kurrë njerëzit me alergji dhe intolerancë.

Blini librin tonë të gatimit

Ai është i lirë Mund ta blini direkt përmes Amazon dhe do të vijë në shtëpi për ju brenda disa ditësh.

Sigurisht, do ta gjeni gjithashtu në ndonjë librari në Spanjë të tilla si Fnac, Casa del libro, Corte Inglés ...

bool (e vërtetë)