Identifikohu o Regjistrohu dhe shijoni ThermoRecipes

Topat e lulelakrës

Ne ju tregojmë një mënyrë ndryshe për të sjellë lulelakrën në tryezë. Shtimi i parmixhanit, vezës, majdanozit... le të përgatisim një...

Oriz brokoli

Po kërkoni një recetë të thjeshtë? Ne ju sugjerojmë këtë oriz basmati me brokoli. Oriz basmati, i aromatizuar me limon, le ta bëjmë ...

Fan xhuxh

Gjiza është një nga pjatat e mia të preferuara. Është shumë i butë dhe kremoz, me një shije të shijshme...