Identifikohu o Regjistrohu dhe shijoni ThermoRecipes

Torte speciale me mjedra

Torte speciale me mjedra

Kjo tortë ka prekjen e saj të veçantë. Është një tortë vintage me një krem ​​spektakolar dhe një pandispanje shumë lëng. Me robotin tonë mund ta bëjmë këtë recetë me disa hapa të thjeshtë.

Ne do të bëjmë një tortë në një kallëp të gjatë që të ketë pamjen e një torte për festime. Kremi gjithashtu ka një shije të shijshme falë prekjes së djathit dhe ngjyrës rozë.

Hapi i fundit janë lulet, megjithëse nuk janë natyrale, mund t'i blejmë prej pëlhure. Gjethet që janë përdorur janë natyrale, megjithëse mund të jenë edhe artificiale. Nëse nuk doni të humbisni asnjë hap, mund të shikoni videon demo.


Zbuloni receta të tjera të: Desserts, Receta Thermomix

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.