Identifikohu o Regjistrohu dhe shijoni ThermoRecipes

Lakra e kuqe me mollë dhe rrush të thatë

Lakra e kuqe me mollë dhe rrush të thatë

Receta e lakër të kuqe me mollë dhe rrush të thatë Duhet ta provoni që të habiteni me aromën dhe strukturën e saj. Eshte shume e mire. Përveç kësaj, është sezoni i lakrës, një kohë e mirë për të gatuar me këtë perime, të lira, me pak kalori dhe e pasur me fibra dhe vitaminë K.

Nëse kohët e fundit Ascen na ofroi të pasurve sallatë salcë lakre, e bere me lakre te bardhe, sot po ju sjell a pjatë ose garniturë e parë, tërësisht vegjetarian, e bërë me lakër Lombarda, lakër vjollcë. E shijshme.

Ekuivalenca me TM21

Ekuivalentimet TM31 dhe TM21

Më shumë informacion - Coleslaw (Coleslaw)


Zbuloni receta të tjera të: Sallata dhe Perime, Më pak se 1/2 orë, Vegan, Vegjetarian

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

12 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   candela quesada dijo

  Rishikoni përbërësit sepse keni harruar të vendosni sasinë e vajit që shtohet hehehehehe ... faleminderit

  1.    Ana Valdes dijo

    Oh, Candela, është e vërtetë, çfarë gabimi… alreadyshtë korrigjuar tashmë! Faleminderit shumë për këshillimin. Nje perqafim

 2.   Gjenovez dijo

  Faleminderit Ana. E shkëlqyeshme si një kurs i parë.

  1.    Ana Valdes dijo

   Faleminderit Genoveva! Gëzohem. Puthje!

 3.   Maika dijo

  Faleminderit shumë për recetën! E zbulova një muaj më parë, dhe pothuajse çdo javë e përsërisim, të shëndetshëm dhe të shijshëm, çfarë mund të kërkoni më shumë?

  1.    Ana Valdes dijo

   Jam shumë e lumtur, Maika. Faleminderit shume. Puthje!

  2.    Ana Valdes dijo

   Faleminderit Maika! Puthje!

 4.   Albertodeg dijo

  Recetë madhështore. Një kënaqësi për ta zbuluar atë.

 5.   Genoveva dijo

  Si fluturon koha !!! Unë e dua lakrën e kuqe, kështu që sa herë që e bëj unë shikoj recetën përsëri.
  E kam bërë disa herë, por akoma nuk e di përmendësh. jjjj. Faleminderit përsëri Ana për recetën tuaj të hollë.

 6.   Ima dijo

  Unë dua të bëj recetën sot, por roboti im është ai që shet lidl, dhe unë kam probleme në përshtatjen e shpejtësive dhe temperaturave që ju vendosni.

 7.   Ana G. dijo

  Recetë shumë e mirë, e kemi ngrënë sot dhe e kemi dashur. Meqenëse nuk kisha verë të bardhë, shtova Portin dhe ishte shumë e pasur. Një pyetje: a mund të bëhet shuma dyfish? Në atë rast, a do të ishin kohët e njëjta apo duhet të rriten? Faleminderit shume

 8.   Ann dijo

  Përshëndetje!! Dua ta bëj këtë recetë kaq të mirë sot, por nuk e di cila është kthesa majtas dhe kthesa e djathtë. Unë kam TM21 (megjithëse e përdor pak). Faleminderit!!!