Identifikohu o Regjistrohu dhe shijoni ThermoRecipes

Libra recetash për Thermomix: të gjithë librat Thermomix

Në Thermorecetas ne kemi përgatitur një seri të libra që do t'ju mësojnë se si të përfitoni sa më shumë nga Thermomix-i juaj. Në të gjitha ato do të gjeni receta ekskluzive për të gatuar pjata shumë të shijshme dhe me të cilat mund të surprizoni familjen dhe miqtë tuaj. Ne do të vazhdojmë të punojmë për libra të rinj, Qëndro i akorduar!

- Express receta 2: receta në më pak se 30

Recetat ekspres mbulojnë II

40 receta të reja me pjatat kryesore të shijshme, anët befasuese dhe ëmbëlsirat e hollë të gatshme për më pak se 30 minuta dhe të përshtatshme për të gjithë anëtarët e familjes. [më shumë informacion]

- 40 receta ëmbëlsirash me Thermomix

40 pjata përrallore për pasta me ëmbëlsira, kifle dhe bundtcakes, si dhe krostata, thërrime, biskota dhe pasta të ëmbëlsirave dhe një përzgjedhje të madhe të ëmbëlsirave dhe krepave. [më shumë informacion]

- Libër i shëndetshëm gatimi me Thermomix

100 receta për një dietë të shëndetshme dhe të ekuilibruar, nga të cilat 40 janë më të suksesshmit në blog dhe 60 të tjerët janë krejtësisht të pabotuara. [më shumë informacion]

- Libër recetash për Thermomix

Në këtë libër mund të gjeni 100 receta gatimi për tu përgatitur me Thermomix tuaj me të cilën do të surprizoni miqtë dhe familjen tuaj. [më shumë informacion]

- Shprehni receta me Thermomix

Krijuar për të gjithë ata njerëz që nuk kanë kohë dhe që nuk duan të heqin dorë një dietë e plotë, e shëndetshme dhe e ekuilibruar. [më shumë informacion]

- Dieta speciale me Thermomix

32 receta për njerëzit me intolerancën ndaj ushqimit ose që preferojnë të ndjekin dieta të veçanta të tilla si vegane ose vegjetariane. [më shumë informacion]

- Libër solidariteti Blogging dhe Gatim

39 receta për ndihmoni Fondacionin Ndërkombëtar të HelpAge për të financuar projektet e tyre në Etiopi dhe për të luftuar kundër urisë dhe varfërisë. [më shumë informacion]

- Receta për Krishtlindje për Thermomix

L recetat më të mira të Krishtlindjeve për Thermomix u shfaqën në blog mbledhur tani në një ebook të shkarkuar plotësisht falas.

Ju mund të shkarkoni librin e recetave të Krishtlindjeve plotësisht falas thjesht duke na ndihmuar ta ndajmë atë në rrjetet sociale.

Nëse po kërkoni më shumë Librat Thermomix Në këtë lidhje do të gjeni të gjithë eBooks, librat në format fizik dhe librat zyrtarë Thermomix të botuar nga Vorwerk.