Identifikohu o Regjistrohu dhe shijoni ThermoRecipes

Delikatesë me midhje ose tigër

Delikatesë me midhje ose tigër

Këto delikatesa me midhje Ata do të kenë sukses si meze ose fillestar në tryezën tuaj. Ata quhen "tigrat" një klasik në kuzhinën tonë dhe ku mishi i këtij molusku nuk mund të mungojë.

Me ndihmën e robotit tonë mund të bëjmë një krem ​​të mrekullueshëm për të mbushur këto guaska. Përmasat që tregojmë mund të përdoren gjithashtu për t'i bërë në një tenxhere dhe mund ta bëni me dorë.

Më pas duhet ta lyeni me vezët klasike dhe thërrimet e bukës, për të përfunduar këtë teksturë të mrekullueshme krokante dhe që të gjithë e duam. Ju gjithashtu mund të lexoni tonë speca të mbushura me pate salmon me midhje.


Zbuloni receta të tjera të: Meze, Receta Thermomix

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.