Identifikohu o Regjistrohu dhe shijoni ThermoRecipes

Smoothie me mango dhe banane

 

Dhe për sot do të përgatisim një smoothie të shijshëm dhe të ëmbël... (shhhh po ju them një sekret: përfitoni dhe surprizoni dikë që doni kur zgjohet me këtë pije të pabesueshme😋).

Këtu ju lëmë videon hap pas hapi që kemi ngarkuar në Instagram, e cila siç do ta shihni është shumë e thjeshtë dhe shumë e shpejtë! Mos e humb atë!!

https://youtube.com/shorts/_XrcL2bCzf4


Zbuloni receta të tjera të: Pije dhe lëngje, Ushqim i shendetshem, E lehtë, Më pak se 15 minuta

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.