Identifikohu o Regjistrohu dhe shijoni ThermoRecipes

Receta për Krishtlindje për Thermomix

Në këtë ebook të shkarkueshme do të gjeni recetat më të mira të Krishtlindjeve për Thermomix që kemi postuar në blog. Ju mund të përgatisni fillestarë befasues, kurse të para fantastike, ëmbëlsira të hollë të dyta, ëmbëlsira përrallore dhe pije të shijshme që do të befasojnë mysafirët dhe familjen tuaj këto Krishtlindje. Mos e humb atë!

Recetat më të mira të Krishtlindjeve për Thermomix të mbledhura në një ebook të shkarkueshëm plotësisht falas

Shpresojmë që të të pëlqejë dhe ta shijosh. Nëse ju mungon një recetë klasike si Roscón de Reyes ose nougats, mos u shqetësoni sepse do ta gjeni në seksioni i Krishtlindjeve nga blogu ynë.

Shkarkoni librin tonë të recetave falas

Ky është një libër gatimi në format dixhital që ju mund të kontrolloni kur të doni nga kompjuteri juaj, tableti, pajisja mobile ose shtypni në letër.

Ju mund të shkarkoni librin e recetave të Krishtlindjeve plotësisht falas vetëm duke u regjistruar në gazetën tonë.

Çfarë recetash do të gjeni?

Gatuaj në Krishtlindje për miqtë ose familjen tuaj me fillestarë aq i pasur sa:

 • Musi i tonit
 • Perime krokante

Kurse të para si:

 • Vullkanet e mbushura me vargje dhe anguri
 • Kënaqësi të pulave të mbushura

Kurse të dyta si:

 • Rrotullat e mbushura të gjelit të detit
 • Millefeuille iberike me salcë ftua

Desserts si:

 • Kifle me boronicë
 • Tartufë dhe re të çokollatës
 • panetone

Pije si:

 • Sherbet kava dhe grejpfrut
 • Uji i Valencias

Dhe shumë receta të tjera!

bool (e vërtetë)