Identifikohu o Regjistrohu dhe shijoni ThermoRecipes

Libër i shëndetshëm gatimi me Thermomix

Ne ju prezantojmë të rejat tona libër i shëndetshëm gatimi për Thermomix me një zgjedhje të gjerë të receta të shëndetshme që mund të gatuani me TM5, TM31 dhe TM21. Ne jemi të bindur se ndjekja e një diete të shëndetshme dhe të ekuilibruar nuk ka pse të jetë e vështirë ose e mërzitshme, dhe ne duam ta demonstrojmë atë me këtë libër recetash.

100 gatime të shijshme të gatimit të shëndetshëm: 40 recetat më të mira të blogut, me fotografi të reja dhe 60 receta të reja të pabotuara

Në këtë libër do të gjeni receta tradicionale, të tjera më inovative, pjata vegjetariane dhe madje disa receta të krijuara për të njerëzit me alergji dhe intolerancë. Të gjithë ata të ekuilibruar dhe perfekt për ata që duan të vazhdojnë një dietë e shëndetshme.

Blini librin tonë të gatimit

Ai është i lirë Mund ta blini direkt përmes Amazon dhe do të vijë në shtëpi për ju brenda disa ditësh.

Sigurisht, do ta gjeni gjithashtu në ndonjë librari në Spanjë të tilla si Fnac, Casa del libro, Corte Inglés ...