Identifikohu o Regjistrohu dhe shijoni ThermoRecipes

Octopus ceviche

Kjo ceviche oktapodi është receta perfekte për verën. I freskët, i shpejtë, i thjeshtë dhe shumë i lehtë ... vetëm 70 kcal. Cfare ka me shume…

Tarte ananasi me krem

Tarte ananasi me krem

Shtë një tortë ideale për verën, shumë e freskët, e shpejtë dhe e lehtë. Me Thermomix tonë mund ta bëjmë këtë ëmbëlsirë me ...

Qumështor me boronicë

Qumështor me boronicë

Ky qumështor është i ndryshëm për shkak të strukturës së brumit dhe biskotës. Isshtë një recetë shumë klasike për ...

Pije izotonike

Çdo justifikim është i mirë për t'u çlodhur me një pije izotonike të bërë në shtëpi. Sidomos pas një seance sportive ose ...

Makarona kineze

Unë i dua këto lloje të recetave që hahen të nxehtë dhe të ftohtë dhe që, përveç kësaj, mund të barten në mënyrë të përsosur ...