Identifikohu o Regjistrohu dhe shijoni ThermoRecipes

Sallatë ruse me majonezë molle

Sallatë ruse me majonezë molle

Me këto ditë të nxehta e vërteta është se ata duan vetëm gjëra të freskëta. Dhe, veçanërisht për mua, unë dua shumë sallata tani. Pra, nga Thermorecetas ne kemi punuar për një version të ri të sallatës ruse, këtë herë, me një majonezë të ndryshme: Sallatë ruse me majonezë molle. 

El prekje që i jep mollës për këtë majonezë është delikate, por shumë e bukur dhe e freskët. Mjafton të dini se po përballeni me diçka ndryshe. Përveç kësaj, ne kemi shfrytëzuar rastin të shtojmë më shumë bizele dhe bishtaja, në mënyrë që të vazhdojmë të përmirësojmë ngjyrën dhe shijen jeshile të perimeve. Një kënaqësi!

Ne rekomandojmë përdorimin e varieteteve të mollëve pippin o gjyshe smith, zonja rozë ose fuji do të funksiononte gjithashtu. Me pak fjalë, duam një mollë të freskët me shumë shije.


Zbuloni receta të tjera të: Sallata dhe Perime, E lehtë, Receta verore

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.