Identifikohu o Regjistrohu dhe shijoni ThermoRecipes

Profiteroles të shijshëm të mbushur me surimi dhe ton

Profiteroles të shijshëm të mbushur me surimi dhe ton

Këto profiterolë të shijshëm janë fillimi i përsosur për tryezën tuaj. Do t'ju pëlqejë të provoni se sa e lehtë janë për t'u bërë me Thermomix-in tuaj.

Në videon demo ka një demonstrim të detajuar se si të bëni profiterolë me dorë. Më pas me disa hapa të thjeshtë do të bëjmë mbushjen dhe do të mund t'i mbushim për ta bërë ushqimin perfekt.

Nëse ju pëlqen shumë forma e këtij keku të vogël të shijshëm, e keni edhe në një format të ëmbël. Nëse nuk doni ta humbisni, futuni tek ne profiterolë dhe skuqura me krem.


Zbuloni receta të tjera të: Meze, Receta Thermomix

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.